Czy surowe jajko wzmocni sierść naszego psa?

Jeżeli wasz pies bez względu na swój wiek i rasę ma piękną i bujną sierść która nawet laikowi wydaje się zdrową to rzecz jasna wszystko jest w porządku.

Ale co jeżeli ona od pewnego czasu już taką nie jest? Lub też co gorsza jeżeli już powiedzmy przez ostatnie pół roku zaczyna wyraźnie wypadać z jego skóry? Czy jest to oznaką choroby psa? A może jednak można w jakiś sposób zaradzić temu w sumie bardzo przykremu także i dla was procesowi. Otóż jak najbardziej. Albowiem być może wielu z was jeszcze o tym nie wie że na psią sierść bardzo dobrze wpływa awidyna zawarta w surowych jajkach. Dawaliście kiedyś swojemu psu surowe jajka do jedzenia? A może właśnie teraz macie zamiar zacząć to robić? Jeżeli tak to zanim zaczniecie to realizować w praktyce przeczytajcie trochę więcej na ten temat. Odpowiednią wiedzę znajdziecie na pewnym znakomitym blogu. Link do jego strony internetowej macie podany poniżej. Już teraz warto kliknąć w to miejsce.

Czy surowe jajko wzmocni sierść naszego psa?

Dlaczego należy dawać surowe jako swojemu psu?

Powyżej wymieniliśmy już jeden naszym zdaniem koronny dowód na to dlaczego wasz pies powinien spożywać surowe jajka. A poza tym przecież nie chcecie żeby jadł ciągle to samo. Dla niego jajko na surowo będzie urozmaiceniem jego diety. A zatem może właśnie teraz chcecie poczytać więcej na ten temat? Jeżeli tak to zachęcamy was do tego żebyście już teraz weszli na stronę internetową pewnego znakomitego bloga. Link do niej macie podany poniżej. Tutaj znajdziecie wiele bardzo ciekawych jak również zawsze aktualnych informacji o tym w jakich ilościach pies powinien jeść surowe jajka.

Życzymy zatem zdrowia waszemu psu. Ale w tej materii wiele będzie zależało także od was i od tego czy będziecie mu regularnie a może nawet codziennie dawali do jedzenia surowe jajko dla psa na sierść. Możecie być pewni że już niedługo właśnie dzięki surowym jajkom sierść waszego psa będzie zupełnie inna. To znaczy piękniejsza i zdrowsza. O tym wszyscy przekonacie się osobiście i to już całkiem niedługo.