Gadżety reklamowe nadal cieszą się dużą popularnością

Obecnie jeśli chodzi o gadżety reklamowe, popularne i chętnie przyjmowane przez odbiorców to akcesoria elektroniczne, produkty ekologiczne, plecaki, kubki do kawy, butelki na wodę, sprzęt fitness, przydatne produkty do domu i biura.

Kiepskiej jakości, pospolite gadżety reklamowe mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku podczas kampanii marketingowej. Poza tym gadżety reklamowe, których nikt nie chce, to po prostu strata pieniędzy. Z drugiej strony niesamowite, kreatywne produkty promocyjne prowadzą do dobrych skojarzeń z twoją firmą.

Gadżety reklamowe nadal cieszą się dużą popularnością

Spersonalizowane gadżety reklamowe z logo

Spersonalizowane gadżety reklamowe to także świetny sposób na budowanie kultury i zaangażowania zespołu pracowników. Możemy zatem wyposażyć firmę, która obsługuje klientów osobiście, w artykuły biurowe z nadrukami i logo firmy. Popularne artykuły promocyjne, które firmy dają swoim pracownikom, zazwyczaj są opatrzone logo firmy i mogą obejmować wszystko, od koszulek i długopisów po kubki i podkładki pod mysz. Są doskonałym sposobem na promocję firmy i zaangażowanie pracowników w branding firmy.

Butelka na wodę wielokrotnego użytku jest teraz podstawą dla wielu osób. Mogą to być butelki plastikowe lub metalowe, znajdziemy również modele składane, które można zmieścić w torebce czy plecaku, a po wypiciu zawartości złożyć. Ciekawym pomysłem na gadżet reklamowy może być pokrowiec, etui, w którym wygodnie można przechowywać kable, ładowarki, zapasowe baterie i inne akcesoria do urządzeń przenośnych. Możemy umieścić na tym produkcie dość duży nadruk. Akcesoria techniczne mogą być pomocne, dzięki power bankowi możemy uzupełnić poziom baterii w telefonie w dowolnym miejscu. Często na gadżety reklamowe wybierane są pendrive, głośniki, kable USB czy ładowarki samochodowe lub uchwyty do telefonu.

Jeśli chodzi o promocję firmy, gadżety reklamowe sprawdzają się doskonale, możemy dobrać rodzaj produktu, kolor, wielkość, materiał, rodzaj nadruku. Jest to prosty i niedrogi sposób na wzmocnienie kampanii marketingowej, możemy zakupić niedrogie artykuły reklamowe w większych ilościach, rozdawać je przy różnych okazjach. Możesz dostosować kolory i grafikę, aby pasowały one do logo firmy.