Kubki i filiżanki ze spersonalizowanym nadrukiem

Artykuły reklamowe ze spersonalizowanymi nadrukami cieszą się dużym zainteresowaniem firm, jest to skuteczny sposób, aby docierać z naszą ofertą do wielu klientów.

Mogą być to popularne długopisy, kubki, gadżety elektroniczne, artykuły biurowe. Każda firma może wybrać gadżety reklamowe, które będą kojarzyły się z ich działalnością, branżą. Obecnie można personalizować praktycznie dowolny przedmiot, dzięki nowoczesnym technikom nadruków oraz graweru laserowego.

Kubki i filiżanki ze spersonalizowanym nadrukiem

Kubki i filiżanki z logo to skuteczne gadżety reklamowe

Spersonalizowane kubki oraz filiżanki z logo firmy cieszą się od lat dużym zainteresowaniem, może być to bardzo oryginalny prezent dla klientów czy też firm, z którymi współpracujemy. Firmy, które dostarczają gadżety, mogą zaoferować kubki oraz filiżanki o różnej pojemności, zestawy wraz z małymi czajnikami, podstawkami, mogą one posiadać różne kolory oraz nadruki. Obecnie stosowane są nadruki wysokiej jakości, jest to technika sublimacji, która pozwala na uzyskanie nadruku odpornego na światło, temperaturę, działanie wody. Dzięki temu kubki z nadrukiem można myć w zmywarce, czy też przygotować w nich coś ciepłego w kuchence mikrofalowej.

Dostępność gadżetów, takich jak kubki i filiżanki, jest bardzo duża ze względu na możliwość przygotowania praktycznie każdego produktu dostępnego na rynku. Dlatego mogą być to także kubki z przykrywką, z uszami w różnym kształcie. Można przygotować kolor tła, kolor jaki posiada kubek czy filiżanka w środku. Mogą być to przykładowo kolory, które kojarzą się z logo firmy, możemy na kubkach umieścić treści reklamowe, hasło naszej firmy, czy też dane kontaktowe. Oprócz tradycyjnych kubków czy też filiżanek dostępne są także kubki emaliowane, wykonane z metalu, które cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem klientów. Dużą zaletą filiżanek oraz kubków jest stosunkowo niska cena, dzięki czemu możemy zakupić dużą ilość na potrzeby prowadzenia kampanii marketingowej.

Dla wielu firm filiżanki z logo mogą być ciekawym pomysłem na gadżety reklamowe, mogą także stać się elementem wyposażenia biura, możemy serwować w nich kawę naszym klientom. Filiżanki reklamowe mogą być również ciekawym prezentem dla naszych klientów podczas spotkań, targów, konferencji.