Dlaczego warto wybrać płytki podłogowe marmur

Marmur to od stuleci ulubiony materiał wykończeniowy, używa się go do konstrukcji budowli, tworzenia dzieł sztuki, często znajdziemy w luksusowych nieruchomościach marmurowe łazienki czy podłogi.

Wiele osób chce wprowadzić marmur do swoich wnętrz ze względu na piękno i elegancję tego kamienia naturalnego, jednak jeśli chcesz uniknąć problemów z konserwacją i wysokich kosztów zakupu i instalacji, odpowiednim rozwiązaniem mogą być dla ciebie płytki podłogowe marmur z wysokiej jakości gresu.

Dlaczego warto wybrać płytki podłogowe marmur

Płytki podłogowe doskonale naśladujące marmur

Płytki podłogowe marmur znajdziemy w wielu kolorach, rozmiarach i wykończeniach. Standardowym kolorem jest biały, płytka może posiadać żyłki czarne, szare lub złote. Popularnymi kolorami jest również czarny, szary czy beżowy, ale znajdziemy również płytki imitujące marmur niebieskie, zielone czy żółte. Wysoka trwałość i elegancki wygląd sprawiają, że tego typu płytki gresowe są chętnie wybierane do wykończenia wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Płytki imitujące marmur są piękne, eleganckie, wprowadzają do pomieszczeń niezwykłą estetykę i poczucie luksusu.

Płytki podłogowe marmur zakupimy w wielu formatach, zarówno standardowe 60×60 cm, jak i płytki wielkoformatowe, 120×240 cm, a nawet większe. Wykończenie płytek może być polerowane, błyszczące, lub matowe, wybór zależy od tego, jaki chcemy uzyskać efekt w pomieszczeniu. Płytki marmurowe wyglądają niezwykle pięknie i elegancko bez względu na to, gdzie i na jakiej powierzchni ich użyjesz. Współczesne wysokiej jakości płytki mają niepowtarzalne tonacje i układ żyłek, co zapewnia jedyny w swoim rodzaju wygląd i upodabnia je do prawdziwego kamienia naturalnego.

Marmur nadaje również otaczającej przestrzeni luksusowy i elegancki charakter, z którym inne materiały nie mogą się równać. Dlatego tak wiele osób wybiera płytki podłogowe marmur, które możesz znaleźć na stronie https://kaflando.pl. Ponadto takie płytki są dostępna w szerokiej gamie kolorów, wzorów i wykończeń, co pozwala dostosować wykończenie do każdego projektu aranżacyjnego. Oprócz wyglądu, trwałość płytek gresowych imitujących marmur jest ich najlepszą cechą. Możesz je położyć zarówno w łazience, kuchni czy salonie, jak również w przedpokoju lub na zewnątrz.