Balonowe dekoracje urodzinowe

Planujesz już swoje najbliższe urodziny? Marzysz o wystawnej kolacji? Wielkim balu? A może skromnej kolacji z najbliższymi? Niezależnie od zamiarów, przyda się choćby drobna dekoracja urodzinowa. A cóż lepiej kojarzy się z kolejną rocznicą urodzin niż balony z helem?

1, 2, 18naste czy 30te? Ogromne balonowe cyfry

Najpopularniejszą dekoracją urodzinową są ogromne balony w kształcie cyfr pompowane helem. Jak je znaleźć? Możesz skorzystać ze sklepów typu Pepco, Empik lub Allegro, lecz nie masz tam gwarancji, że balony będą dobrej jakości. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wpisanie w wyszukiwarkę np. balony liczby Warszawa i zapoznanie się z ofertą mniejszych, ale wyspecjalizowanych w balonach lokalnych firm. Warto poza ofertą, zapoznać się z ocenami, jakie posiada dana firma. Duże balony w kształcie cyfry, rozmiarem sięgającym nieraz ponad metrowej wysokości nie powinny pochodzić z Azji. Najlepsze są balony cyfry amerykańskie, Włoskie lub Hiszpańskie. Taki balon z łatwością można napompować helem i powinien długo unosić się w powietrzu.

Balony z napisami…

Po cyferkach z helem drugie miejsce zajmują balony w kształcie np. tortu, babki, cukierka, serduszka itp. To, co je łączy to napis, zazwyczaj w języku angielskim Happy BirthDay. Balonów tych jest wiele wzorów i kolorów więc zapewne znajdą Państwo coś dla siebie. Najpopularniejsze wzory to tort ze świeczkami i balony w kształcie serca z napisami urodzinowymi. Ten rodzaj balonów urodzinowych warto połączyć po kilka sztuk albo wybrać jeden większy i dopompować więcej mniejszych balonów lateksowych.

Balon z helem urodzinowy jako dodatek do prezentu?

Przyjęło się, że kwiaty są dobrym dodatkiem do prezentu. Nie chcę tego negować, ale uważam, że są sytuacje, gdy balon z helem lepiej sprawdzi się w danej sytuacji. Takimi urodzinami są np. te, które obchodzone są przez dzieci. O ile więcej radości może tu dać zwykły, mały balon z ulubionym zwierzątkiem lub bohaterem z bajki. Czasem dorośli są miłośnikami balonów i tu także lepiej sprawdzą się kolorowe latające zabawki. Warto także dodać, że balon poza niewątpliwym urokiem spełni także funkcję dekoratorską.

Planując dekorację z wykorzystaniem balonów, spróbuj poznać gust osoby, dla której ma to być niespodzianka. Wybierz balony foliowe w kształcie liczby, kolorowe balony lateksowe pod sufitem lub inne baloniki, które najlepiej pasują do jubilatki/jubilata. Daję słowo, że przy odpowiednim zaplanowaniu dekoracji wyjdzie ona wyśmienicie. Pozostaje mi tylko życzyć udanej zabawy…