Sposoby, aby marketing artykułów działał dla Ciebie

Nie musisz być profesjonalnym dziennikarzem ani autorem, aby korzystać z marketingu artykułów w celu usprawnienia swojego biznesu online.

Każdy może opracować świetne artykuły, które zwiększą ruch i sprzedaż. W tym artykule znajdziesz kilka skutecznych wskazówek, jak sprawić, by ta strategia marketingowa działała dla Ciebie.Prowadź biuletyn e-mailowy i otrzymuj zapisy na swojej stronie. Biuletyn e-mailowy umożliwi Ci regularny dostęp do potencjalnych klientów w ich skrzynce e-mailowej. Nie muszą nawet przechodzić do Twojej witryny, aby dotrzeć do nich z newsletterem. Podaj im świetne informacje i zakończ z linkiem do Twojej witryny; oni odwiedzą.Ponieważ nie każdy lubi czytać długie artykuły, zawsze powinieneś strzelać do artykułów nie dłuższych niż 500 słów. Przeprowadzono wiele badań na ten temat, a powszechny konsensus jest taki, że większość czytelników traci zainteresowanie podstawowymi artykułami internetowymi po 500 słowach. Nie zapomnij: Internet jest bramą do natychmiastowych informacji, więc łatwo jest przejść z treści do śmiesznych filmów.Włącz bloga jako część swojej strategii marketingu internetowego. Pisanie artykułów na blogu daje Ci możliwość pisania przydatnych informacji o Twojej firmie, do których ludzie mogą chcieć zamieścić linki we własnej witrynie. Porady lub wskazówki to świetne rzeczy do umieszczenia na blogu. Dobrze napisany artykuł edukuje potencjalnych klientów na temat Twojego produktu lub usługi i kieruje ich do Twojej głównej witryny.Dbaj o aktualność treści i upewnij się, że starsze treści są ponadczasowe. Chociaż wszystko się zmienia, spróbuj dodać zaktualizowany link do starych artykułów. Jeśli odwiedzający najpierw znajdą stare artykuły z nieaktualnymi informacjami, mogą łatwo znaleźć aktualną wersję za pomocą zaimplementowanego linku. Skorzystaj z opcji w swojej witrynie, które umożliwiają czytelnikom porządkowanie artykułów według najnowszych i powiązanych treści.Użyj przycisków udostępniania w mediach społecznościowych, takich jak „Opublikuj na Facebooku” i „Tweetuj to” w witrynie, w której publikujesz swoje artykuły. Sposoby, aby marketing artykułów działał dla Ciebie

Jeśli Twój artykuł spodoba się komuś, może on podzielić się nim ze znajomymi i zwiększyć sprzedaż.

Nie używaj jednak przycisków samodzielnie, ponieważ artykuł, który jest „niezależnie popularny”, jest mniej prawdopodobne, że zostanie uznany za spam.Pisanie może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy na finanse osobiste. Korzystanie z Internetu do sprzedaży tekstów, takich jak poradniki lub opowiadania, może przynieść zwrot w postaci niskich lub bezpłatnych kosztów początkowych. Można również zabrać ze sobą rzeczy, które już napisali do szkoły lub zabawy, aby zaoszczędzić czas.Przepisz swój oryginalny artykuł lub zatrudnij kogoś, kto zrobi to za Ciebie. Ten artykuł powinien być całkowicie unikalny, wysokiej jakości i zoptymalizowany pod kątem Twojego słowa kluczowego. Pamiętaj, aby napisać przekonujące pole zasobów autora, które zawiera dwa linki zwrotne do Twojej witryny, jeden wskazujący na domenę główną, a drugi do oryginalnego artykułu. Prześlij przepisanie do EzineArticles.com. Gdy Twój artykuł zostanie tam opublikowany, będziesz miał kanał RSS swojego autora. Każdy artykuł, który zostanie zatwierdzony na Ezine, będzie pingował kanał Twojego autora.Aby zbudować reputację autorytatywnego, godnego zaufania marketera artykułów, musisz otrzymywać dłuższe artykuły o najwyższej jakości, czytane przez prawdziwych ludzi. Artykuły, które pojawią się na Twoim blogu, witrynie lub w głośnych witrynach agregacyjnych, powinny być tworzone z dużą starannością. Dopuszczalne jest wydłużenie takich artykułów niż zwykle, jeśli poświęcisz całą uwagę na ich doskonalenie.Ta informacja powinna dać tylko przedsmak możliwości, które możesz zastosować w marketingu artykułów. Mam nadzieję, że zdajesz sobie również sprawę, że proces ten niekoniecznie jest trudny. Gdy dowiesz się więcej na ten temat, jesteś gotowy na poważne postępy poprzez marketing artykułów. W miarę zdobywania doświadczenia szukaj kolejnych wskazówek, które pomogą Ci poprawić wyniki. Ale na początek skup się na opanowaniu jednej lub dwóch sugestii, o których właśnie przeczytałeś.